Zbulohet emri i drejtuesit politik të PD-së për Beratin dhe Dibrën, pritet reagimi i partive

Vetëm pak momente më parë “BallkanWeb” ka publikuar ekskluzivisht emrin e drejtuesit politik të Partisë Demokatrike në Berat.

Bëhet fjalë për Tomorr Alizotin ndërsa në Dibër është emëruar Xhelal Mziu. Lajmin e ka konfirmuar gazetarja Osmana Stafa.