Xhemi Shehu shfaqet ndryshe, bën ndryshimin e guximshëm (FOTO)

Xhemi Shehu ka bërë një ndryshimi të vogël sot në pamje. Moderatorja i ka lyer bishtat e flokëve ngjyrë portokalli duke guxuar kështu me një stil më ekstravagant.

“Unë, ti dhe një listë me këngët e viteve ’90”, shkruan Xhemi krah fotos teksa ka kombinuar edhe veshjen me këtë stil.

Moderatorja shfaqet me bluzë të stampuar, pantallona lëkure dhe kambale.

FOTO: