Videoja e ministrave dhe zyrtarëve që ‘çmendi’ rrjetin, reagon për herë të parë Rama

Ditën e djeshme ka qarkulluar në rrjet një video ku disa ministra shqiptarë dhe zyrtarëve të tjerë të lartë darkonin në një prej restoranteve më luksozë në Dubai. Këto pamjen që sollën reagime të shumta, kryeministri Edi Rama i sqaron duke thënë se ishte një darkë pune dhe se shpenzimet janë paguar nga pala pritëse.

Ja komenti i Ramës:

Foto: