Vetëm 18 vjeç, Rezarta Shkurta ndan foton e pabesueshme të viteve më parë (FOTO)

Rezarta Shkurta, e cila ka ndarë me ndjekësit në Instagram një pozë shumë të veçantë për të.

Me mall, ajo ka kujtuar kohën kur ishte ende një vajzë e vogël, vetëm 18 vjeç, e cila sapo i ishte futur botës së televizionit dhe kishte realizuar setin e parë artistik me fotografin Fadil Berisha.

Asokohe, ajo ishte gjithashtu bjonde dhe shumë elegante.

“18 vjeç, seti i parë artistik”- ka shkruar këngëtarja krahas postimit ku etiketon fotografin.

Po ju e mbani mend Rezartën në fillimet e saj?

Foto: