Vajza tenton të puthë me zor ish-konkurrenten e “Për’puthen” në emision, plas sherri live (VIDEO)

Një lojë ka agruavuar në dhunë fizike në emisionin “Expuls” mbrëmjen e kaluar. Teksa ishte e ftuar Antoneta, ish-konkurrentja e “Për’puthen” 1 ajo është ngacmuar nga një vajzë e cila hiqej si lesbike.

Antoneta po priste në hollin e televizionit dhe vajza i është afruar për t’i kërkuar një puthje. Situata ka ndryshuar me shpejtësi nga një flirt tek dhuna fizike.

Shihni videon e plotë për të parë reagimin e Antonetës.