“Unë ia kisha fal burrit tradhtinë me ty”, moderatorja e njohur shqiptare publikon bisedën e pabesueshme me ndjekësen: Pa ma trego njëherë… (FOTO)

Moderatorja Roza Lati ka publikuar bisedën me një ndjekëse në Instagram, ku flitet për tradhtinë. Ndjekësja që i ka shkruar Rozës se do ia falte bashkëshortit nëse do kishte mësuar që e ka tradhtuar me të.

“Unë ia kisha fal burrit tradhtinë veç po të më tradhtonte me ty. Të kam shumë qejf, je shumë e mirë, ti më rrezaton mirësi”, i shkroi ndjekësja.

Nuk mungoi reagimi i vetë moderatores, e cila qeshi dhe i shkroi “Ma trego njëherë burrin meqë qenkam e falme”. Mesa duket biseda e tyre ka vijuar ende pasi Roza zbulon që emri i partnerit të ndjekëses është Fredi.