U rikthye në politikë me parti të re, Jozefina Topalli jep mesazhin e ‘koduar’

Ish-numri dy i Partisë Demokratike, Jozefina Topalli është rikthyer në politikë me një parti të re. Prej javësh Topallin e kemi parë mjaft aktive në media, ku nuk kanë munguar as kritikat e saj nga selisë blu dhe liderit Basha. Herë pas here, ish-kryeparlamentarja jep edhe mesazhe të shkurtra por me një kuptim të thellë.

Integriteti është ti thuash vetes të vërtetën; ndershmëria është t’u thuash të vërtetën të tjerëve”, shkruan Topalli para pak minutash në një postim në profilin e saj.

Foto: