“U çua në këmbë, më erdhi afër dhe…”, Fatmira Breçani tregon momentin e sikletshëm që i ka ndodhur në një dasmë: Ja si veprova

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fatmira Breçani ishte e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku gjatë intervistës rrëfeu një histori të sikletshme që i ka ndodhur në një dasmë.

“Kur po këndoja në një dasmë, çohet një burrë që ishte i pirë dhe më jep një mijë lek e më thotë këndo këto këngë. I këndova dy, më pas i afrohem dhëndrit e i them a kam ardhur me këndu në dasmën tënde apo këtij. Nuk vonoi shumë e djali i tij, i cili ishte xhaxhai i dhëndrit e mori.

Nuk e kisha problem, se nuk më ofendoi por do i prishte dasmën”, ka treguar Fatmira kur është pyetur për momentin që është ndjerë e ofenduar.