Thanë se kishte ndërruar jetë nga mbidoza, jo vetëm që është gjallë por këngëtarja shqiptare skandalizohet nga ajo çfarë ishte shkruar

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka patur një ditë mjaft shokuese. Pas një shkëputjeje nga rrjetet sociale sot ajo mësoi se për të janë shkruar lajmë nga më të ndryshmet dhe 1 në vecanti ishte e frikshme.

Për artisten ishte shkruar se ajo kishte ndërruar jetë për shkak të një mbidoze dhe lajmi kishte marrë dhenë në të gjithë botën. Ajo bëri një reagim të ashpër në rrjetet sociale duke u shprehur se kjo është e papranueshme të shkruhet ndërkohë që një person kishte nevojë për pushim nga platformat sociale.

“O Zot i madh, qëndroj jashtë rrjeteve për tre ditë dhe jo vetëm që kam ikur nga kjo botë, por kam vdekur nga mbidoza e një droge?!?!”