Të qeshura e përqafime, ja çfarë nuk u pa nga takimi i papritur mes Bashës dhe Kryemadhit mbrëmjen e sotme (VIDEO)

Kreu i PD-së, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi kanë zhvilluar një takim mes tyre në selinë blu mbrëmjen e sotme. Takimi duket se ka shkuar shumë mirë dhe se palët nuk kanë pasur mosmarrëveshje mes tyre për vetë faktin se Basha po përcillte Kryemadhin ato u panë të qeshur dhe duke u përqafuar mes tyre.

Në fund pas bisedës, para se të hipnin në makinat e tyre, u kthyen nga kamerat duke u buzëqeshur gazetarëve. Kujtojmë se ditën e nesërme është afati i fundit i regjistrimit të koalicioneve në KQZ për zgjedhjet e 25 prillit.