Surprizon Rama, si rrallëherë publikon foton duke u ngrohur pranë zjarrit dhe ka një mesazh për të gjithë (FOTO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme në një mënyrë mjaft të veçantë. Si rrallëherë ka publikuar një foto të vetën, ku shfaqet duke u ngrohur pranë zjarrit.

“MIRËMËNGJES

dhe me këtë zjarr të ëmbël malesh me dëborë, ju uroj një të dielë plot ngrohtësi me kë ju do zemra”, shkruan kryeministri Rama.

Me shumë mundëso kjo foto është realizuar në Korçë, ku kryeministri Rama shkoi ditën e djeshme.