Sot është një ‘yll’ i vërtetë, por nuk do ta besoni si dukej Xhensila Myrtezaj kur ishte e vogël (FOTO)

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe një nga vajzat më të bukura.

E ndërsa e shohim sot kaq të bukur, të gjithë jemi kureshtarë të shohim se si ka qenë Xhensila e vogël.

Vetë këngëtarja ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të ëmbël nga fëmijëria e saj, dhe duhet të themi që ka qenë një fëmijë shumë i bukur.

“Kujtime”, shkruan Xhensila krah fotos, ndërkohë që këngëtarja tashmë është duke shijuar suksesin e këngës më të re të titulluar “Panorama”.