“Siklet më të madh nuk ka”, Saimiri i “Love Story” puth 3 vajza bën lëmsh spektaklin

Si papritur janë bërë 9-të seri nga emisioni i dashurisë në TV Klan me në qendër princin e kaltër Saimirin dhe hirushet e tij.

Takimet e mëparëshme të tij me vajzat kanë patur momente të shumë të bukura dhe princi ynë nuk ka nxituar të marrë hapin e radhës duke i marrë gjërat shtruar. Ama, kjo ndryshoi episodin e fundit ku u transmetuan 3 takime të tij dhe të gjitha u dhurua një puthje romantike të pritur me padurim nga vajzat.

Ai i dhuroi një puthje Flavias, Merit dhe Genardës. Për më shumë hidhini një sy video-ve.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)