Siç nuk e keni parë kurrë më parë, Grida Duma pozon joshëse dhe e lagur buzë detit (FOTO)

Grida Duma është një ndër politikanet më të komentuara në Shqipëri.

Herë për shkak të angazhimit politik e herë për pamjen e saj të kuruar, ish-deputetja e PD është konsideruar si “bukuroshja e Kuvendit”.

Këtë herë Grida ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëve me një foto buzë detit, e përqëndruar tëk pushimet.

Anëtarja e Kryesisë së Partisë Demokratike ka publikuar një foto në Instagram e lagur ku duket mjaft joshëse.

Ajo shihet që ka veshur kostumin e zhytjes, dhe si një njeri i rritur pranë detit, nuk ka zgjidhje tjetër.

“‘Zgjimi’ nga rutina e “përtacisë” fizike, që sjell edhe mpakje mendore, është dhuratë për veten! Deti, noti dhe zhytja janë zgjedhja ime e parë, e kjo vjen si gati refleks i njeriut që rritet me detin e nuk di dot ndryshe”, shkruan në Instagram Duma./albeu.com/