Si rrallëherë më parë, Rudina Magjistari pozon e lumtur krah bashkëshortit (FOTO)

Që prej fillimit të pushimieve këtë verë, Rudina Magjistari ka qenë në qendër të mediave për shkak të postimeve në Instagram e saj. Në fillim foto me vajzën e saj si rrallëherë dhe përsëri si rrallëherë moderatorja surprizoi ndjekësit me një foto me bashkëshortin.

Si e rezervuar me jetën e saj private dhe Instagrami i saj i mbushur me postime për çështje pune, foto e Rudinës me partnerin, ish-kampioni i kikboksit Xhavit Bajrami, ka tërhequr vëmëndjen dhe është pëlqyer shumë.

Çifti duket mjaft i lumtur dhe Rudina e ka shoqëruar foton me një zemër./albeu.com/

Foto: