Si rrallëherë, Ajola Xoxa publikon pamjet e mrekullueshme me djalin e saj (FOTO)

Bashkëshortja e kreut të bashkisë së Tiranës, Ajola Xoxa është shumë e rezervuar kur bëhet fjala për djalin e saj por së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj një foto me Kajan.

“Të dy nën shoqërinë e detit dhe me diellin dëshmitar”, është ky portreti më i bukur nënë e bir nga plazhi i Divjakës.

“Dy diej për mua”, shkruan bashkëshortja e Erion Veliajt, duke e krahasuar birin e vet me diellin e jetës së saj.