Shqipëria lëkundet nga tërmeti, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë sërish në Korçë disa minuta më parë, duke krijuar panik tek banorët.

Tërmeti me epiqëndër në Korçë me magnitudë 2.7 dhe 2 km thellësi, ndërkohë që nuk raportohet për dëme materiale.

Foto: