“Shihemi në një jetë më të bukur”, këngëtari shqiptar humb njeriun e dashur

Këngëtari shqiptar nga Kosova, Neki Emra, humbet gjyshen e tij.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari në një postim në rrjetet sociale.

Këngëtari ka publikuar një fotografi të gjyshes dhe krahas shkruan:

“Gjyshe e dashur, shihemi në një jetë më të bukur”.

Bazuar në disa postime të mëparshme, e ndjera ishte nëna e mamasë së këngëtarit.