Saimir Tahiri publikon pamjet e rralla, ja çfarë ndodhi sot në Himarë

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri sjell disa pamje nga moti i keq sot në Himarë. Mësohet se era e fortë dhe stuhia e krijuar ka bërë që të boshatisen plazhet.

Pushuesit janë larguar menjëherë nga plazhi i Himarës, pasi era ka rrëmbyer çadrat dhe gjithçka tjetër. Kjo ka bërë që shumë turistëve, t’i ndryshojnë edhe planet për pushime.`

Video: