Rudina Dembacaj- Mark Frrokut: Të dua, të besoj, por…

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar në media dhe nga publiku. Aktorja publikon shpesh foto pranë partnerit në rrjete sociale, të cilat i shoqëron me dedikime nga më të ndryshmet.

Së fundmi, ajo ka ndarë në profilin e saj të Instagramit dy foto krah Markut, tek të cilat kanë pozuar të lumtur pranë njëri-tjetrit. “Të besoj, të dua por unë jam kripa e jetës tënde”, ka shkruar Rudina krahas fotove.

Foto: