Rudina Dembacaj befason fansat, publikon foton me bikini si asnjëherë më parë (FOTO)

Rudina Dembacaj, është një nga aktoret dhe moderatoret më të famshme për publikun shqiptar.

Si rrallë herë, Rudina ka publikuar në rrjete sociale foto me rroba banjë dhe siç duket mezi i ka pritur ditët e pushimit. “Më në fund det!??”, shkroi krahas fotos së publikuar aktorja.

Gjithashtu edhe pak ditë më parë, vëmendje të madhe mori dhe një foto tjetër e Rudinës. Ajo shfaqej në krahët e partnerit të saj, Mark Flloku dhe përmes fotos zbuloi se çfarë i thoshte çdo ditë i shoqi.

“Vështirësitë të forcojnë zemër, kështu më thotë çdo ditë!??”, shkruante moderatorja bashkëngjitur me foton me partnerin e saj.

View this post on Instagram

Me ne fund,det! ❤️ #rudinadembacaj

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj) on