Roza Lati i kërkon 100 Mijë Euro Lori Hoxhës: “M’i fut në çantë”, Trashëgimtarja milionere qesh e sikletosur (FOTO)

Trashëgimtarja e Top Media, Lori Hoxha njihet si një prej blogereve më të suksesshme në Shqipëri përmes fotove që poston, ku reklamon luksin, veshjet e shtrenjta dhe jetën e bukur që bën. Në një foto të fundit që ka postuar ajo u ka kërkuar ndjekësve të saj të komentojnë një dëshirë që do i realizohet.

Në sy ka rënë komenti i moderatores Roza Lati, e cila i kërkon t’i fusë në çantë 100 Mijë euro. Blogerja ka qeshur me komentin e saj teksa komentet e tjera që i kanë kthyer përgjigje Rozës nuk janë edhe kaq dashamirëse.

Foto: