Romeo Veshaj u nda nga Jonida Maliqi dhe u lidh me vajzën e ministrit të njohur, pas shpërthimit të lajmit në rrjet, reagon këngëtarja dhe hedh ‘kunja’ (FOTO)

Pasi bënë publike lidhjen, pastaj ndarjen, e më pas ribashkimin, verën që lamë pas Romeo dhe Jonida mbushën rrjetin me foto e video prej një çifti të dashuruar.

Romeo Veshaj u nda nga Jonida Maliqi dhe u lidh me vajzën bukuroshe të ministrit.

Por vetëm pak javë më parë u zbulua se çifti nuk janë më bashkë e më pas ishte Jonida Maliqi e cila tha publikisht se është single.

Romeo Veshaj u nda nga Jonida Maliqi dhe u lidh me vajzën bukuroshe të

Por menjëherë pas këtij lajmi, në rrjet po qarkullon lidhja e mundshme e Romeo Veshaj me vajzën e ministrit Niko Peleshi, Alekisa Peleshi, pas fotove që dyshja shpërndau në të njëjtin vend.

Pak minuta më parë Jonida Maliqi ka shpërndarë në InstaStory shprehjen:

“Mbaj më të mirin, harroj të tjerët”.

Romeo Veshaj u nda nga Jonida Maliqi dhe u lidh me vajzën bukuroshe të

Menjëherë pas lajmëve që po qarkullojnë në rrjet, kjo shprehje duket se është e lidhur drejtpërdrejtë me situatën.