Robert Aliaj humbet njeriun e dashur: “Në këtë kohë kolerash duhet të mbaj zi brenda si një parazit”

Ditë të trishta këto për Robert Aliaj. Personazhi i mirënjohur televiziv nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale njoftoi ndarjen nga jeta të vëllait të tij Rexhep Aliaj.

Ai u shpreh se dashuria mes tyre nuk do të vdesë kurrë dhe theksoi se në këto kohë të vështira me virusin nëpër këmbë është i detyruar të vajtojë e të mbajë hidhërimin brenda megjithatë homazhet për të ndjerin do të bëhen.

Postimin e plotë të tij e lexoni në foton e mëposhtme./Source.al