Rikthehet pas shumë kohësh, ish-kryeministri Nano shfaqet përkrah Fevziut (FOTO)

Pas shumë vitesh ish-kryeministri i Shqipërisë Fatos Nano është shfaqur sërish në televizor.

Me një pamje më ndryshe dhe dukshëm me më pak kile nga dikur, Nano ka rrëfyer për gazetarin Bledi Fevziu 30 vitet si protagonist në politikën shqiptare.

“Fatos Nano ka thyer heshtjen disa vjecare per te dhene nje interviste ne Opinion. Ai ka bere nje rrefim per momentet kyce te historiae se viteve 1990 – 2005 ku ka qene protagonist dhe nje reflektim per gjithe keto 30 vite,” shkruan gazetari Fevziu.