Rezarta Shkurta zhvishet në plazh, gazetarja e kap në befasi (FOTO)

Këngëtarja Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, janë duke kaluar disa ditë pushimesh në bregetin e jugut.`Por teksa Rezarta ishte duke bërë një selfie, dikush tjetër e ka kapur papritur në po atë çast.

Rezarta siç shihet në Fotogaleri, ka veshur një ‘body’ për plazh, sikuese bie në sy gjoksi bombastik si dhe fiziku i saj në super formë. Këngëtarja ka preferuar që të ndajë në Instagram foton, që i shkrepi shoqja e saj.

Ajo zbuloi se ishte gazetarja e njohur, Aulona Musta, ajo që ia realizoi foton plot mjeshtëri.

“Nuk ka më bukur në botë se bregdeti shqiptar. Aulona po ngele ndonjë ditë pa punë me këtë foto sapo përfitove pozicion si fotografe”, shkruan Rezarta teksa përcjell edhe foton në Instagramin e saj./NOA.al

Foto: