Reshjet e para të dëborës në Tiranë, ja si parashikohet të jetë dita e nesërme

Sapo kanë nisur mbrëmje reshjet e para të dëborës në Tiranë. Ashtu siç ishte parashikuar nga meteorologët, edhe kryeqyteti nuk po iu shpëton reshjeve të dëborës. Dita e nesërme pritet të jetë edhe më e ftohtë.

I gjithë vendi është përfshirë nga reshje të dendura shiu dhe dëbore, duke krijuar edhe probleme me qarkullimin në shumë rrugë.