Rama tregon si e therret me “përkëdheli” Ballukun dhe do të habiteni të gjithë

Kryeministri Rama duket se ka një raport shumë miqësor me ministret e kabinetit të tij qeverisës. Mbrëmjen e sotme, gjatë një vizite në Vlorë, në prani të ministres Balluku, ai ka zbuluar “një sekret”.

Rama i thërret Ballukut me një emër ndryshe nga sa jemi mësuar ta dëgjojmë. Në një moment Rama dëgjohet duke i thënë: Bela, Bela!

Më tej Rama tha se Belinda është ministre që i duhet kohë e mirë por i duhet edhe kohë e keqe. Kryeministri shtoi se “Bela” i duhet edhe shiut për energjinë por edhe koha e mirë për infrastrukturën.