Rama shfaqet krah Lindës e Zahos në Tropojë, ja detaji që bie menjëherë në sy

Kryeministri Edi Rama ka postuar pasditen e sotme kartolinën familjare, ku qyteti që ka zgjedhur është Tropoja. Rama shfaqet i veshur sportiv, i ulur pranë Zahos së vogël dhe bashkëshortes së tij, Linda.

Një detaj që vihet re është maskë, ku çifti kryeministror kanë respektuar rregullat, e ndërsa Zaho dhuron për fotografin një buzëqeshje të pastër fëmijërore.

Foto: