Rama publikon videon që do ju përlotë! Momenti kur Endri Dumani përqafon nënën pas kthimit nga ferri

Kanë mbërritur në atdhe katër fëmijë dhe një grua që prej 6 vitesh ndodheshin në Siri. Në Shqipëri, përmes Rinasit, fëmijët i ka shoqëruar nga Libani kryeministri Edi Rama, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe këshilltari Endri Fuga. Rama ka ndarë në rrjetet sociale një video nga momenti i takimit të Endri Dumanit me nënën e tij.

Video: