Rama nxjerr videon, shikoni se si qytetari në protestën e thirrur nga Berishës bie në tokë nga lartësia: Zot ruaje Shqipërinë nga të marrët!

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në platformën “Tik Tok” momentin kur një i ri ka tërhequr flamurin serb nga shtylla ku ishte vendosur për ta grisur. Flamuri shqyhet në mes dhe pjesa tjetër mbetet ende lartë. I riu bie nga një lartësi.

“Unë tradhtar dhe ky patriot i bie apo jo Zot ruaje Shqipërinë nga të marrët”, shkruan Rama.

@ediramatiktok

Unë tradhëtar dhe ky patriot i bie apo jo😂 Zot ruaje Shqipërinë nga të marrët🙏

♬ original sound – EdiRamaTikTok