Rama nxjerr pamjet e trishta nga “Shefqet Ndroqi”: Ky është realiteti brenda spitaleve Covid (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama publikon të tjerat pamje nga spitalet Covid në vend. Përmes një mesazhi në Facebook, Rama sulmon dhe opozitën duke e quajtur “lehaqeniet të cakerdisur”.

Mesazhi i Rames: MIRËMËNGJES, dhe duan s’duan lehaqeniet e çakërdisura të opozitarizmit vulgar, agresiv, gënjeshtar, realiteti brenda spitaleve Covid është pa pikë dyshimi ai që keni parë këtu, e duke ju ftuar të shihni Pjesën e Tretë të EKSKLUZIVES, nga spitali Covid 2, në Sanatoriumin e Tiranës, ju uroj një ditë të mbarë.

Video: