Rama e nis ditën me pamjet e mahnitshme dhe jep lajmin fantastik: Do ndodhë së shpejti

Kryeministri Edi Rama këtë të enjte e ka nisur me një video nga Pogradeci, ku ka paralajmëruar se së shpejti aty do të çelet një kantier i madh urban. Ndër të tjera ai thekson se Pogradeci do të transformohet në harmoni me natyrën.

Postimi i Ramës:

MIRËMËNGJES! Dhe me Poradecin e Lasgushit, ku do të çelim së shpejti një tjetër kantier të madh të Rilindjes Urbane, për ta transformuar më tej në harmoni me natyrën e mrekullueshme atë zonë të bekuar, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.