Pse akoma nuk ju ka uruar Ilir Meta për mandatin e dytë si kryetare e LSI-së? Kryemadhi i’a pret shkurt moderatores

Monika Kryemadhi fitoi mandatin e dytë në krye të LSI, por presidenti Meta dhe njëkohësisht bashkëshorti i saj nuk e uruar ende. Kryemadhi tha në ‘Open’ se nuk hatërmbetje, por tha thjesht se ai nuk e ka uruar ende.

“Nuk më ka uruar Meta akoma, nuk më ka thënë që urime”, tha ajo. E pyetu nëse ka hatërmbetje mes tyre që nuk ju ka uruar, aja tha:’Jo absolutisht jo, nuk kemi.’