“Politikë e ndyrë”, Erion Braçe i publikon Ilir Metës foton që po ‘thyen’ rrjetin dhe shpërthen i revoltuar

Zv.kryeministri Erion Braçe përmes një postimi në rrjetet sociale ka shpërthyer ndaj Presidentit Meta.

Nisur nga alarmi që ngriti Presidenti Meta se vendi po shkon në katastrofë nga COVIDI, Braçe i ka publikuar një foto nga një mbledhje e organizuar në Vranisht, ku merrnin pjesë rreth 30 vetë dhe pa asnjë masë.

“POLITIKA E NDYRE!

Ne facebook: KATASTROFE NGA COVIDI!

Ne Vranisht: VENDOSMERI PER TA PERHAPUR VETE COVIDIN, MBLEDHJE POLITIKE ME 30 VETE, PA MASKE E ASNJE MASE! Kjo eshte politika e ndyre e cdo dite!”, shkruan Braçe.