Përfundon në prokurori pas një ngjarjeje të frikshme, Klodiana Lala zbulon çfarë ndodhi me moderatoren e njohur

Gazetarja, Klodiana Lala ka zbuluar një ngjarje që ka ndodhur ditën e sotme dhe po shpërndahet me shpejtësi në rrjet dhe që përfshin një prej moderatoreve më të famshme në Shqipëri.

Sic mund ta keni mësuar edhe nga fotot, bëhet fjalë për Luana Vjollcën e ka përfunduar në prokurori për shkak të një fansi. Ajo ka dencuar fansin për shkak se ky i fundit e përndiqte duke i shkaktuar shqetësime të shumta.

Kjo nuk është hera e parë që Luana përballet me një rast të tillë pasi ka ndodhur dhe herë të tjera duke bërë bujë dhe në media.