Për herë të parë, Albërije Hadërgjonaj zbulon si arrtiti ta tradhëtojë ish-bashkëshorti

Intervista e saj për “NIN”, bëri bujë të madhe dhe të gjithë po flasin shumë për rrëfimet e saj. Bëhet fjalë për këngëtaren Albërije Hadërgjonaj e cila ka zbuluar momentet më të vështira të jetës së saj.

Ajo foli edhe për tradhëtinë e ish-bashkëshortit, një temë mjaft delikate për të cilën është shprehur edhe më parë nëpër intervista. Albërija tregoi se asokohe bashkëshorti i saj ishte i ri dhe mjaft i pasur, i suksesshëm në biznese dhe sigurisht që rrethohej nga vajza të bukura që i ‘prishnin mendjen’.

“Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh, sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh Albërie Hadërgjonaj./Source.al