Pasi u bë nënë, Vilma Masha pozon për herë të parë me rrobabanjo dhe na habit të gjithëve (FOTO)

Moderatorja sportive, Vilma Masha, u bë nënë për herë të parë në muajin dhjetor, duke sjellë në jetë një vajzë. Gjatë kësaj periudhe ajo ka qenë shumë e rezervuar në publikimin e fotove.

Moderatorja e mori veten menjëherë pas lindjes dhe në më pak se një vit arriti format e saj perfekte trupore që ia kanë zili të gjithë.

Së fundmi moderatorja ka ndarë një foto me njekësit e saj nga bregdeti. Ajo ka pozuar me bikini dhe na tregoi edhe një herë format trupore perfekte.

Foto: