Pas goditjes së fortë që i dha Kuvendi, reagon “dhëmbë për dhëmbë” Ilir Meta

Pasi Kuvendi ditën e sotme rrëzoi dekretin për Kodin Zgjedhor, ka ardhur reagimi i menjëhershëm nga Ilir Meta.

Kuvendi i Shqipërisë i jep goditjen e fortë Presidentit Ilir Meta, merret vendimi
Me anë të një postimi në rrjetin social, Meta shkruan “Asnjë surprizë nga Kuvendi njëpartiak i inceneratorëve dhe mbetjeve!

Me qetësi dhe dashuri!

Nesër më ndiqni tek “Zonë e Lirë” e Arian Çanit!”.