“Pa koment!”, Rama publikon pamjet dhe jep një lajm shumë të mirë

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në transformimin që ka pësuar qendra shëndetësore numër 1 në Tiranë. Rama ka zgjedhur të tregojë pamjet e godinës siç ishte para transformimit dhe pas saj.

MIRËMËNGJES dhe pa koment, ju uroj një ditë të mbarë‘- shkruan Rama në postimin e tij.