Oriola Marashi bën testin e koronavirusit, rezultatin e fotografon dhe e bën publik (FOTO)

Modelja e njohur, Oriola Marashi i është nënshtruar testit të Koronavirusit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo me anë të një postimi në Instastory.

Oriola ka publikuar rezultatin e tamponit, duke treguar se ka dalë negative. “Mbrohuni”, ka shkruar modelja krahas fotos, si thirrje ndërgjegjësuese për qytetarët.

Foto: