Nuk përmbahet Artan Hoxha, zbulon çfarë e acaroi nga deklarata e ekspertit gjerman dhe Ramës

Gazetari Artan Hoxha ka bërë një reagim të fortë në rrjetet sociale lidhur me deklaratat e fundit të disa politikanëve për situatën e koronavirusit. “Ore, na luajtet mendsh”, shkruan Hoxha duke përmendur deklaratën e ekspertit gjerman, kryeministrit grek dhe kreut të qeverisë shqiptare Edi Rama.

Postimi i Hoxhës

Ore, na luajtet mendsh!!!

Po na dalin syte si topa pingpongu duke u shtrenguar!!!

Njeri citon ekspertin gjerman qe thote: “Shtrengoni by…n”.

Tjetri citon kryeministrin grek qe thote:”Shtrengoni dhembet”.

Ky “qoftelargu” yne na mban me “gajret” dhe njehere thote:”Shtrengoni rripin”,

pastaj thote:”Shtrengoni mendjen, se edhe në Itali, të semuret me Covid19, hidhen nga ballkoni”.

Ububuja…

Çfare të shtrengojme me pare, u shtrengofte zoti në qiell….

Ore, na luajtet mendsh!!!
Po na dalin syte si topa pingpongu duke u shtrenguar!!!
Njeri citon ekspertin gjerman qe…

Posted by Artan Hoxha on Thursday, 12 November 2020