Nuk ndalet Shqipja, tregon emrin e konkurrentes së ‘Përputhen’ me të cilën bashkëjeton Andi

Reagime te shumta u shkaktuan në rrjet pas publikimit të fotove të Teas me Beartin. Madje u publikun foto edhe të Andit, ku përflitet se është në një lidhje me Melisën, e cila puntatën e djeshme e hodhi poshtë një gjë të tillë.

Melisa tha se imazhe me kapuç dhe detajet e njëjta në shtëpitë e tyre ishin thjesht rastësi.

Nga ana tjetër, ish-konkurrentja, Shqipja, i ka hedhur benzinë zjarrit dhe është shprehur në një intervistë të dhënë së fundmi se Andi dhe Melisa bashkëjetojnë me njëri-tjetrin.

E ftuar në “Top Albania Radio”, Shqipja pohoi se dyshja kanë nisur bashkëjetesën. Ajo është shprehur se Melisa zgjodhi Fationin në emision thjesht për “show”, sepse në realitet kishte ndjenja për Andin.

“Unë e di që Melisa ka ardhur për Andin, e zgjodhi Fationin për lojë, e zuri me gojë emrin tim për ‘show’…”, është shprehur Shqipja gjatë intervistës.