“Nuk ndalet Ilir Beqaj, godet përsëri…”, numri dy i PD publikon foton

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka shprehet se në kohën që të sëmurët nga Covid dergjen rrugëve, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ha hajvar.

Paloka thekson se hajduti mburret se e ka shtruar tavolinën e tij, me paratë e vjedhura nga tenderat.

Postimi i Palokës

Nuk ndalet Ilir Beqaj , godet perseri…!

Shikoni sesi mburret hajduti se e ka shtruar me haviar sot. Sot, kur të sëmurët dergjen rrugëve! Luks per Ramen dhe miqte e tij, me paratë e vjedhura nga tenderat dhe check-up në shëndetësi…Varferi, mjerim dhe lotë për njerëzit!