“Nuk jam sίngle por …”, U nda nga Grida Duma! Ervin Salianji për jetën private

Ervin Salianji ishte në emisionin “Jashtë Loje”. Në një intervistë speciale, Salianji rrëfen për jetën e tij private dhe profesionale.Sa i përket jetës private gjithmonë është folur për të në mediat rozë, por rrallë kemi marrë deklarata nga vetë ai.Nje nga ato ka qene lidhja e e bujshme me Grida Dumen, por prej 1 viti gjithcka duket e mbyllur.

Gjatë intervistës, moderatorja i bën pyetjen pikante nëse e ka njohur dashurinë,ai e pranon se e ka njohur dashurinë, nuk është beqar dhe nuk dëshiron ta bëjë publike jetën e tij private.

“Unë nuk kam qenë asnjëherë single. Unë nuk kam qenë ndonjëherë në situata ku kam pritur të kem një lidhje personale për të dalë e për të bërë shoë mediatik dhe për të qenë në qendër të vëmendjes për shkak të saj.”Sa i përket vendimit për martesë ai shprehet se do të vi në kohën e duhur dhe në momentin e duhur