Nuk di të plaket! Transformimi i Rudina Magjistarit ndër vite do t’ju magjepsë (FOTO)

Rudina Magjistari është padyshim një ndër moderatoret më jetëgjata në ekranin shqiptar. Me një format të suksesshëm, Rudina Magjistari vazhdon të korrë suksese në karrierën e saj televizive. Prej shumë vitesh, ajo gjendet pranë shqiptarëve, dhe kurrë nuk diti të plakej as në profesion e as në pamje.

Në galerinë e bashkëngjitur lajmit, mund të shikoni transformimin e Rudina Magjistarit nga dita e parë në televizion deri më sot. Mund të habiteni, por është e vërteta, Rudina Magjistari nuk di të plaket! /albeu.com/

Foto: