“Një investim strategjik”, kryeministri Edi Rama publikon pamjet nga projekti i rëndësishëm (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm më prezantimin e një arritjeje tjetër të qeverisë që ai drejton.

Rama ka publikuar një video nga investimi strategjik në Bypass-in e Vlorës, i cili do të sjellë më shumë turizën , ekonomi dhe punësim.

“MIRËMËNGJES

dhe me pamjet e punës në Bypass-in e Vlorës, një investim strategjik për Rivierën Shqiptare, që do të sjellë më shumë turizëm, ekonomi, punësim, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama krahas videos.

Video: