Një foto sa 1000 fjalë, Rama i publikon Bashës foton që po shpërndahet me shpejtësi në rrjet

Kohë më parë Edvin Kulluri që tashmë është ish-anëtar i Partisë Socialiste ka postuar një foto të Lulzim Bashës duke qëndruar pranë Donald Trump. Asokohë kjo foto thuhej se kushtonte 20.000 dollarë pasi aq i kishte kërkuar Trump, Bashës për një shkrepje.

Sakaq, kjo pamje po riqarkullon në rrjet dhe kjo vetëm falë Edi Ramës i cili nuk ngurroi të ironizoi kreun e opozitës, sidomos duke përfituar nga afrimi i zgjedhjve të 25 prillit.

Ky Edvini s’është ai i PS, po është i PD” -shkruan Rama i cili e ka rihedhur këtë foto.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)