Ngjela nxjerr videon që po thyen rrjetin: Ky është një fat i madh për ne shqiptarët

Avokati i njohur Spartak Ngjela, ka shpërndarë një fjalim të Joe Biden të realizuar në vitin 1995 ku tashmë presidenti i zgjedhur amerikan fliste për krimet e Serbisë në Ballkan dhe për veprat e Sllobodan Millosheviqit.

Sipas Ngjelës ky është një fati i madh për shqiptarët.