Ndodh ‘çmenduria’ në Radhimë, qytetari futet në detin e trazuar për të marrë shelzongun

Shqipëria gjatë është përfshirë nga një mot i pazakontë këtë mëngjes. Ende pa zbardhur mirë, qytetarët janë zgjuar nga zhurma e erës dhe shiut, ku pjesa e jugut të vendit ishte më e goditura

Pamjet që shihni më lart, është fiksuar sot në Radhimë, ku një prej pronarëve të shezlongëve është duke rrezikuar jetën në detin e trazuar.

Siç shihet dhe nga pamjet ai po noton në një det të trazuar dhe kërkon që marrë shelzongun që ka përfunduar mes dallgëve nga era e fortë.